פייטלוביץ - ברוך משרד עו"ד
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל המשרד

 
פייטלוביץ-ברוך – משרד עורכי דין הוקם על ידי עוה"ד ניר פייטלוביץ ועוה"ד עדיאל ברוך, אשר שמו להם למטרה להעניק שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיהם, תוך מתן דגש למומחיות בנושא דיני-משפחה וירושה.

עוה"ד פייטלוביץ ועוה"ד ברוך הינם מגשרים ובעלי תואר L.L.B במשפטים, עם ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים בענייני משפחה על כל היבטיהם: הופעות בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבניים וביתר הערכאות בהן מתנהלים תיקי משפחה, כתיבת חוות דעת משפטיות, כתבי טענות המוגשים לבית המשפט ולבית הדין, סיכומים משפטיים, תצהירים, ערעורים, חקירות עדים ועוד. 
 
 
כמו כן, עורכי הדין נוהגים להשתתף בהשתלמויות הנערכות על ידי לשכת עורכי הדין בישראל, ומתעדכנים בהלכות ובתקדימים חדשים בעולם המשפט באופן קבוע. העבודה המשפטית של המשרד מבוצעת ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר ובאופן איכותי, תוך שימת דגש להתעדכנות מרבית בשינויים והחידושים בעולם המשפט, על מנת להוביל להצלחה ותוצאה מיטבית ללקוחותינו.

למשרדנו הניסיון והיכולת להעניק את שירותיו המשפטיים במקצועיות, בסבלנות ובאמינות, בסטנדרטים הגבוהים יותר בתחום דיני המשפחה, תוך מתן דגש על רצונותיו ומטרותיו של הלקוח.
 
 
 
עוד עדיאל ברוך
 
 
 
עוד ניר פייטלוביץ
 
 
 
 
 
 
 
 כתובת: שדרות המגינים 53, מגדל העיר, קומה 3, חיפה   טל:  3262282 - 072   נייד: 6469603 - 052   פקס: 8228673 - 04   דוא"ל:  adielbar@gmail.com